güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler
0 3 min 6 ay

Türkiye’nin 81 vilayetinde ve tüm ilçelerinde faaliyet gösteren, 10.001’i aşkın marketi ile Türkiye’nin en yaygın perakende zinciri olan A101, ramazanda ferdî ya da kurumsal olarak yarar sağlamak isteyenlere çeşitli tahliller sunuyor.

A101 marketleri, içinde bulunulan şartları olumlu hale getirecek ve yardımlaşma sayesinde yeterli hissettirecek “Hediye Kartı” ve “Sanal Kart” alternatiflerini bu sene de müşterileriyle buluşturuyor.

Kullanışlı olması ve kolay erişim imkanı sunmasının yanı sıra yenilikçi bir yardım alternatifi olarak lanse edilen Armağan Kartları ve SMS ile telefona yönlendirilebilen Sanal Kartlar A101 marketlerinden temin edebilecek ve muhtaçlık sahiplerine gönderilebilecek.

50, 100, 150 ve 200 TL olarak doldurulabilen İkram Kartları ve Sanal Kartlar a101.com.tr haricinde tüm A101 marketlerinde kullanılabilecek. A101’in çok çeşitli eser yelpazesinden istediği eseri seçip satın alabilen müşteriler, Armağan Kartlarının ve Sanal Kartların içine yüklenen bedelleri tek seferde kullanabildiği üzere kesim modül olarak da harcayabilecek. Pandemi sebebiyle temassız süreçlerin önemsendiği bu devirde Sanal Kartlar, fiilen temasta bulunmak istemeyenler için hijyenik bir seçenek olarak tercih edilebilecek.

A101 aracılığıyla sevdiklerini ve muhtaçlık sahiplerini sevindirmek için Armağan Kartı yahut Sanal Kart almak isteyenler ödemeyi nakit, kredi kartı, fastPay ve BKM Express ile yapabiliyor. Tüm A101 marketlerinde geçerli olan Sanal Kart alındığında, kartın ikram edileceği kişinin telefon numarasına SMS ile kart numarası ve pin kodu gönderiliyor. Sanal Kartlar bu numara ve pin kodu ile 2 yıl mühletle kullanılabiliyor.

KURUMSAL İKRAM KARTI İLE SEPET DOLUSU MEMNUNLUK

Kişisel olarak yardım sağlamanın dışında kurum motivasyonunu sağlayarak, çalışan aidiyetini arttırmak isteyen kurumlar; çalışanlarına, bayiilerine, müşterilerine ya da gereksinim sahiplerine “Hediye Kartı” ve “Sanal Kart” alternatiflerinden biriyle dayanak olabilirler. Kurumlara sunulan yenilikçi tahlil alternatifleri de kişisel İkram Kartları ya da Sanal Kartlar ile tıpkı kullanım kaidelerine sahip.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir