güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler
0 3 min 5 ay

Atasun Optik, ekranların ve toplumsal medyanın sevilen yüzlerini yeni reklam sinemasında bir ortaya getirdi. Müge Boz, Yusuf Çim ve Cansu Akın’ın başrollerinde yer aldığı “Bu Benim Bakışım” reklam sineması, güneş gözlüğü tercihleri üzerinden ünlü isimlerin ömürlerini ve hayata bakışlarını işliyor.

Her biçime uygun model ve renk seçenekleriyle dünyaca ünlü markaların güneş gözlüklerini tüketicilerle buluşturan Atasun Optik, yeni dönem güneş gözlüğü reklam sinemasını yayınladı. Atasun Optik’in yeni reklam sinemasında, Türkiye’nin sevilen yüzlerinden Müge Boz, son devirde “Akrep” dizisinde gösterdiği başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken Yusuf Çim ve beğenilen Influencer’lar ortasında yer alan Cansu Akın rol alıyor.

Atasun Optik’in “Bu Benim Bakışım” reklam sineması, insanların giysi üslubu ve hayat biçiminin farklılıklarına, her özgün kişiliğin kendi bakışına nazaran farklı tercihleri olduğuna ve Atasun Optik’in geniş eser gamında herkese uygun seçenekler bulunduğuna dikkat çekiyor.

Herkesin Bakışı Başka!

Medina Turgul DDB imzası taşıyan reklam sinemasında, toplumsal medyanın ve ekranların tanıdık yüzleri Müge Boz, Yusuf Çim ve Cansu Akın’ın cümbüşe, hayata ve modaya bakışlarını vurguluyor. Başrol oyuncularını hayatın farklı anlarında yakalayan reklam sineması, farklı bakışlara sahip isimleri, güneş gözlükleri ile buluşturuyor.

Reklam sinemasında, havuz kenarında, gözünde güneş gözlüğüyle paylaşacağı fotoğraf için uygun kareyi yakalamaya çalışan Müge Boz’un cümbüşe bakışı, güneş gözlüğü takmak için güneşi beklemeyen Yusuf Çim’in hayata bakışı, farklı kombinlerle farklı güneş gözlüklerini denerken gördüğümüz Cansu Akın’ın modaya bakışı işleniyor.

Atasun Optik’in “Bu Benim Bakışım” reklam sinemasında, “Herkesin bakışı başka! Atasun Optik’te modeller bambaşka” bildirisi vurgulanıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir