güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler
0 4 min 6 ay

Türkiye’nin milletlerarası seramik pazarındaki önder firması Kaleseramik, Çin’de düzenlenen memleketler arası Hospitality Design & Supplies Expo’ya (HDE) katıldı. Oteller ve ticari alanlar başta olmak üzere yapı gereçleri alanında dalın global ölçekteki en değerli buluşma noktalarından biri olarak kabul edilen fuarda, Kaleseramik yenilikçi eser ve tahlilleri ile ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Yıllık 64,5 milyon metrekare üretim kapasitesi ile Avrupa’nın en büyük 5’inci dünyanın en büyük 15’inci seramik üreticisi Kaleseramik, Çin’in Shanghai kentinde düzenlenen Hospitality Design & Supplies Expo’ya damgasını vurdu. 30 Mart – 2 Nisan tarihleri ortasında düzenlenen memleketler arası fuarda birinci defa yerini alan Kaleseramik; yenilikçi eserlerini Çinli tüketici ve profesyonellerin yanı sıra farklı coğrafyalardan gelen iştirakçilerle buluşturdu. Kaleseramik standında yer alan Kalesinterflex Porselen Plakalar ve porselen karolar ile banyo mobilya eserleri, iç yer dizayncıları ve satınalma gruplarının yanı sıra genel fuar ziyaretçilerinin de büyük beğenisini kazandı.

Kaleseramik’in, büyük ebatlı seramiklerle yerlerde kesintisiz, bütünsel bir görünüm talebini karşılayan geniş içerikli koleksiyonları ve Kalesinterflex’in alışılmışın dışında yeni kullanım alanları fuar alanında farklı formlarda sergilendi. Fuar’da ayrıyeten Kale Banyo’nun her tüketicinin kendi hayat alanını kurgulaması için farklı üsluplara özel dizaynlar ve hayatı kolaylaştıran fonksiyonel tahliller sunduğu banyo mobilyaları da yer aldı.

Kalesinterflex memleketler arası pazarda da büyük ilgi görüyor

Seramik kesimine bugüne kadar birçok inovatif eser kazandıran Kalebodur; yalnızca ülkemizde değil, yurt dışındaki çok kıymetli projelerin de tercih edilen markası olmaya devam ediyor. Bilhassa Kalebodur imzası taşıyan dünyanın en büyük, en ince, en hafif, en işlevsel ve en özel porselen seramiklerinden biri olan Kalesinterflex; etraf dostu yapısı, kolay kullanımı ve üstün özellikleriyle mimari projelerin vazgeçilmez eseri haline gelmiş durumda.

Ar-Ge ve porselen teknolojisine yapılan yatırımların bir sonucu ve birebir vakitte Kale Grubu’nun kurucusu İbrahim Bodur’un vizyonunun, sezgisinin, gücünün ve hamasetinin bir örneği olan Kalesinterflex, kullanıcılarının tabiri ile ihtilal niteliğinde bir eser olarak bölümde de fark yaratıyor. Kaleseramik tarafından 16 yıldan beri geliştirilmeye devam edilen Kalesinterflex, iç yer duvar ve tabanların yanı sıra dış cephelerde mimarların öncelikli tercihleri ortasında yer alıyor.

Dünyanın en büyük seramik karo üreticisi Çin başta olmak üzere birçok ülkeye ihraç edilen Kalesinterflex, bugün artık konvansiyonel kullanım alanlarının dışında mutfak mobilya ve tezgahlarından dış yer mobilyalarına, banyo mobilyalarından lavaboya pek çok alanda kullanılıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir