güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler
0 3 min 5 ay

Samsung Electronics Türkiye’de Erbil Topgül Satış Sonrası Servis Yöneticiliği, Erkut Gündüz ise E-Ticaret ve Çoklu Kanal Yöneticiliği misyonlarına getirildi.

2013 yılından bu yana satış sonrası hizmetler departmanında çeşitli durumlarda yöneticilik yapan Erbil Topgül İş hayatına 2005 yılında başladı. 16 yıllık mesleği müddetince milletlerarası şirketlerde müşteri hizmetleri, satış sonrası hizmetler ve müşteri tecrübesinden sorumlu grupların idaresinden sorumlu oldu. Müşteri tecrübesi gelişimi, verimlilik artışı, alternatif satış kanalları ve müşteri memnuniyeti artışı üzerine çeşitli projeleri hayata geçiren Topgül’ün birtakım çalışmaları ulusal ve memleketler arası çapta ödüllere layık görüldü. Topgül, Samsung Electronics Türkiye’de ise son olarak Müşteri Tecrübesi Gurup Müdürü olarak vazife yapıyordu. MBA derecesine sahip olan Erbil Topgül, hala Maltepe Üniversitesi’nde işletme doktora eğitimine devam ediyor.

2004 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun olan Erkut Gündüz ise 2011 – 2012 yılları ortasında Turquality kapsamında Koç Üniversitesi Executive MBA Yönetici programına katıldı. Mesleğine İhracat Müşteri Temsilcisi olarak başlayan Gündüz, 2008 yılında Yurtdışı Satış ve Pazarlama Müdürü olarak katıldığı Boyner Holding bünyesinde, sırasıyla Strateji ve İş Geliştirme Müdürü, İhracat Satış ve Pazarlama Müdürü ve E-ticaret ve Çoklu Kanal Müdürü olarak misyon aldı. 2016 yılında Sabancı Holding bünyesinde Teknosa’nın E-Ticaret Müdürlüğünü yürüten Gündüz, 2017 – 2020 yılları ortasında da MediaMarkt E-Ticaret Yöneticiliği misyonunu üstlendi. Gündüz bu periyotta tıpkı vakitte Kategori Mağazacılığı Derneği’nde Çoklu Kanal Komite Lideri olarak vazife yaptı. Gündüz, Samsung Electronics Türkiye’ye katılmadan evvel Dubai merkezli Chalhoub Group’ta E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Müdürü olarak vazife yapıyordu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir