güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler
0 2 min 6 ay

Türk Telekom’un dijital televizyon platformu Tivibu’da Mart ayında en çok yüzde 35 animasyon, yüzde 25 güldürü ve yüzde 24 ile aksiyon/macera üretimleri izlendi. Kırmızı Halı Klasörü’nün en çok izlenen imali ise “Zack Snyder’ın Adalet Birliği” oldu.

Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik eden Türk Telekom’un dijital televizyon platformu Tivibu, izleyiciye her ay farklı tıpta yerli ve yabancı onlarca imal sunuyor. Mart ayı bilgilerine nazaran Kırmızı Halı klasöründe en çok izlenen imal “Zack Snyder’ın Adalet Birliği” olurken en çok izlenen çeşitler yüzde 35 animasyon, yüzde 25 güldürü ve yüzde 24 aksiyon/macera sinemaları oldu. Tivibu Seç İzle klasöründe ise en çok yüzde 38 çocuk, yüzde 21 dizi ve yüzde 11 oranında aksiyon/macera içerikleri izlendi.

Kırmızı Halı klasöründe Mart ayında başka en çok izlenen sinemalar sırasıyla Recep İvedik 6, Cadılar, Karlar Ülkesi, Kayhan, İnanılmaz Aile 2, Moana, Kılıç ve Scooby-Doo!, Recep İvedik 5 ve Otomobiller oldu. Tıpkı periyotta Seç İzle’nin en çok izlenen sinemaları ise sırasıyla Avatar, Lego Sineması 2, İstanbul Muhafızları: Ab-ı Hayat Çeşmesi, Acayip Güzelim, Aquaman, Looney Tunes: Tavşanın Kaçışı, Dunkirk, Köpecik Pit Takımı, Venom: Zehirli Öfke ve Cumali Ceber 2 oldu.

Türk Telekom’un dijital televizyon platformu Tivibu’nun içerikleri IPTV ve uydu platformlarının yanı sıra Smart TV ekranlarından ve Tivibu Go uygulaması üzerinden taşınabilir ve web’den izlenebiliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir