güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler
0 2 min 5 ay

En kıymetli spor ve bisiklet tertiplerinden 56. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Çeşidi, Türk Telekom’un bağlantı ve teknoloji sponsorluğunda başlıyor. 11 Nisan Pazar günü Türkiye’nin doğal güzellikleriyle ünlü Kapadokya’dan bisikletçilerin pedal çevirmesi ile başlayacak çeşit, 18 Nisan Pazar tarihinde Kuşadası’nda son bulacak.

İnsan odaklı yaklaşımı ve bedel üreten projeleriyle Türkiye’yi geleceğe taşıyan Türk Telekom, sporun ve atletlerin yanında yer almaya devam ediyor. Bu kapsamda, dünyanın kıymetli bisiklet tertiplerinden biri olan 56. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Tipi, Türk Telekom’un irtibat ve teknoloji sponsorluğunda başlayacak.

Türk Telekom irtibat dayanağı sağlayacak, atletler 1388 kilometre pedal çevirecek

Yılın en büyük spor tertiplerinden bir olan çeşit, dünyaca ünlü 175 atletin çabasına sahne olacak ve ülkemizin cennet duraklarını tüm dünyaya sergileyecek. Türk Telekom’un bağlantı ve teknoloji takviyesi sağladığı tertipte 11 Nisan Pazar günü itibariyle Kapadokya’dan pedal çevirmeye başlayacak olan bisikletçiler; Türkiye’nin doğal ve tarihi güzellikleriyle ünlü 1388 kilometrelik alanında Konya, Beyşehir, Alanya, Kemer, Kumluca, Elmalı, Göğübeli Tepe, Fethiye, Marmaris, Turgutreis, Bodrum etaplarıyla yarışa devam edecekler ve 18 Nisan Pazar günü Kuşadası’nda cinslerini sonlandıracaklar.

Yüksek teknoloji alanındaki bilgi birikimi, fibere ve mobile yatırımlarıyla Türkiye’nin dijital dönüşümünün mimarı Türk Telekom, tertibin gerçekleşeceği 16 noktada sunacağı irtibat takviyesi ile, yarış heyecanı boyunca takımların birbiriyle ve dünyayla bağlı kalmasını sağlayacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir