güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler
0 3 min 7 ay

Pepsi ve Ruffles, dünya futbolunun doruğu olan UEFA Şampiyonlar Ligi’ne sponsor olarak spora katkı sağlamaya devam ediyor. UEFA Şampiyonlar Ligi Kupası, İstanbul’a 3.000 kilometre uzaklıktaki İsviçre’nin Nyon kentindeki UEFA genel merkezinden getirildi ve eşsiz İstanbul Boğazı ile buluştu.

GÜMÜŞ KUPASI 66. DEFA HAVAYA KALDIRILACAK

29 Mayıs’ta Atatürk Olimpiyat Stadı’nda yapılacak süper UEFA Şampiyonlar Ligi finali öncesinde, heyecan Esma Sultan’da doruk noktasına ulaştı. UEFA Şampiyonlar Ligi Kupası 21 Nisan’da basın mensupları için Esma Sultan’da sergilendi. 7,5 kilo tartısında ve 73,5 cm uzunluğunda olan gümüş kupa, bu yıl Avrupa ile Asya’nın buluştuğu İstanbul’da 66. kere havaya kaldırılacak.

PepsiCo Türkiye İçecek Kategorisi Pazarlama Yöneticisi Aslı Başkan:”Pepsi olarak, UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Bayanlar Şampiyonlar Ligi’ne sponsor olarak küresel bir aktifliğe imzamızı atmaktan ve futbolu desteklemekten gurur duyuyoruz. Tüm futbol taraftarlarını bir ortaya getiren yılın en kıymetli etkinliklerinden birine konut sahipliği yapmaktan ve bu tertibin çabucak öncesinde UEFA Şampiyonlar Ligi Kupası’nı İstanbul’a getirmekten büyük heyecan duyuyoruz. Tüm dünyanın dört gözle beklediği bu değerli final öncesinde, futbol tutkusunu cümbüş ile taçlandıran tüm tüketicilerimize bir kere daha buluşmaktan memnunluk duyuyoruz. 5 yıllık işbirliğimiz sayesinde UEFA Şampiyonlar Ligi heyecanının bir modülü olduk. Futbol başta olmak üzere her alanda spora takviye vermeye devam ediyoruz ” dedi.

PepsiCo Türkiye Yiyecek Kategorisi Pazarlama Yöneticisi Osman Dilber: “Ruffles olarak UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Bayanlar Şampiyonlar Ligi sponsorluklarımız kapsamında tüketicilerimize futbol dolu bir yıl sunmak istiyoruz. Tıpkı vakitte ülkemizde futbolun çeşitliliğini ve kapsayıcılığını artırmak üzere “Kızlar Sahada” isimli bir toplumsal teşebbüsle işbirliği yaparak bayan futbolunu destekliyoruz. Türk futbolunun en değerli yeteneklerinden biri olan Cengiz Ünder ile de işbirliğimizi sürdürüyoruz. Ruffles, futbol tutkusunu artırma maksadı doğrultusunda İstanbul’daki 2021 UEFA Şampiyonlar Ligi finalinde tüketicileriyle bir ortada olacak ”dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir