güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler
0 3 min 5 ay

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi lig evresinin tamamlanmasıyla birlikte Kış Mevsimi Finali için geri sayım başladı. Riot Games, geçtiğimiz yıl olduğu üzere bu yıl da Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi ile birlikte Kış Mevsimi Finali kapsamlarında Ana Partneri olarak Coca-Cola ile mutabakata vardı.

Dönem boyunca üst seviye rekabete ve milyonlarca izleyicinin takip ettiği yayınlara konut sahipliği yapan Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi lig kademesi sona erdi ve Kış Mevsimi Finali’ne son bir adım kaldı. Riot Games, Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi ile birlikte Kış Mevsimi Finali’nin de Ana Partnerliğini Coca-Cola’nın üstlendiğini duyurdu. 2019’dan beri her döneme damga vuran projelerle iş birliklerini devam ettiren iki dev şirket, 2018 yılı TBF aktifliği özelinde de işbirliği muahedesi imzalamıştı.

“Kendi alanında tüketici tecrübesini en üst seviyeye taşımayı başarmış dev bir marka ile anlaştığımız için memnunuz.”

Hayata geçen işbirliğiyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Riot Games Türkiye & Ortadoğu Operasyon ve Yapımdan Sorumlu Espor Müdürü Burcu Hoş : “Dünyada ve Türkiye’de esporun önder tertiplerine imza atan şirket olarak, hayata geçirdiğimiz iş birliklerinde en kıymetli önceliğimizi her vakit oyuncularımız ve tüm topluluğumuz için bedel yaratmak. Bu sene de büyük bir heyecana sahne olacağına inandığımız Kış Mevsimi Finali için kendi alanında tüketici tecrübesini en üst seviyeye taşımayı başarmış dev bir marka ile anlaştığımız için memnunuz. Coca-Cola ile birlikte izleyicilerimize keyifli bir tecrübe sunacağımıza inanıyorum.” dedi.

“Coca-Cola ve Riot Games güçleri bir ortaya geldiğinde, herkesi çok heyecanlı bir Kış Mevsimi Finali ve keyifli bir yeni dönemin bekleyeceğine eminiz”

Riot Games ile yapılan Ana Partnerlik mutabakatı ile ilgili, Coca-Cola Türkiye Pazarlama Yöneticisi Doruk Alptekin: “ Yeni işbirlikleri ve içerikler ile tüketicileriyle farklı platformlarda buluşmaya uğraş eden bir markayız. Sporun yesyeni bir yüzünü bizlerle tanıştıran ve bunu dünyada muvaffakiyetle temsil eden Riot Games ile hayata geçirdiğimiz bu partnerlikten ötürü çok memnunuz. Coca-Cola ve Riot Games güçleri bir ortaya geldiğinde, herkesi çok keyifli bir finalin bekleyeceğine eminiz.” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir